Fibermodul HK-SFP 1.25G-1310-DF-MM

HIKVISIONArtikelnummer: 50141941

277 kr

I lager (7 st)

Lägg till i varukorgTillagd
safe payments

Handla tryggt och säkert

Fast shipping

Order före kl 16:00 skickas idag

free shipping

1-2 dagars leveranstid

Fiber modul för gigabit ethernet nätverk. T.ex. router och PoE switchar samt övriga fiber installation.
Duplex LC
Sänder /mottar på 1310nm
Hastigheten på data 1.25 Gbps
Fiber typ: MMF, duplex fiber, 62.5/125um, 50/125um
Spänning 3,3 V
Temp: 0 till +70ºC

  • EAN kod6941264011446
  • Produktblad
  • Ip-klassNej
  • CertifieradNej